Belkız Mahallesi 08029, Nolu Cd No: 11 Şehitkamil / GAZİANTEP

Petek Satış ve Montaj

Petek Satış ve Montaj

Hazin Mühendislik Petek satışı ve Montajı; ihtiyaç durumunda firmamız tarafından tedarik edilmektedir. Isınma da kullanılan petek veya da radyatör sistemleri ısıtılacak odanın büyüklüğü ve pozisyonuna göre seçilmektedir. Her peteğin verdiği Isı miktarı farklı olması sebebi ile seçilecek petek belli bir hesaba oranla seçilmelidir.

Kalorifer peteği montajı; eğer ısıtma tesisatı için yer ayarlanmış ise petek yerine montaj işlemi için belli hazırlıklar yapılmalıdır. Örneğin bırakılan petek bağlantı yerinin ölçüsü alınarak seçilen peteğin buraya uygun olup olmadığı kontrol edilmelidir. Eğer her şey normal ise malzeme tedarik edilerek bağlantı yapılabilir. Petek seçiminin ne kadar önemli ise tesisatın yapım işlemi ve izlenilen yol da o kadar önemlidir. Çünkü Tesisat peteğe gelen suyun yolu demektir. Peteğe gelen su ne kadar rahat gelirse ısınma o kadar verimli olur. Bu yüzden seçilen boru çapı ve sistem dikkat edilmesi gereken bir husustur. Ayrıca uzun kullanımlardan sonra oluşacak olan sistem kirliliği için petek temizliği yapılarak sistem açılır hale getirilerek verimli çalışması sağlanmalıdır.

Hazin Mühendislik yetki numarası olan ( Hazin Mühendislik Yetki No: 264 ) yetkili firmadır. Petek Montaj işlemleri kendi teknisyen ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

Tamamıyla alanında uzman Gaziantep doğalgaz, Gaziantep kombi, Gaziantep doğalgaz tesisat, Gaziantep doğalgaz sistemleri, Gaziantep ısıtma, Gaziantep soğutma, Gaziantep sıhhi tesisat Firması hizmetinizdedir. Hazin Mühendislik Isıtma, Soğutma ve Doğalgaz sistemleri hizmetleri almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Gaziantep Doğalgaz Tesisatı Whatsapp Bilgi Hattı
Mutlu Müşterilerimizin Arasına Katılın. Fiyat Teklifi İçin Bizi Arayabilirsiniz: