Belkız Mahallesi 08029, Nolu Cd No: 11 Şehitkamil / GAZİANTEP

Kombi Satış ve Montaj

Kombi Satış ve Montaj

Hazin Mühendislik Kombi satışında en iyi fiyatları sizlere sunmakta olup, satış sonrası kombi montajı hizmetini de vermektedir. Bünyesinde bulundurduğu birçok firmanın bayiliği ile sizlere stoktan ürün teslimi yapmaktadır. Hazin Mühendislik hizmet standartları gereği satılan malın arkasında durmaktadır. Garanti kapsamında olan tüm ürünler için yetkili servislerden hizmet alınmasını garanti süreci bitmiş olan tüm ürünlerinizin hizmetini de bünyesindeki tecrübeli personeller ile sağlamaktadır.

Hazin Mühendislik olarak kombilerinizi çok hızlı bir şekilde sıfır montaj veya değiştirip kullanılmaya uygun hale getiriyoruz. Profesyonel ekiplerimiz ile aynı gün içerisinde kombi montajını yapıyoruz. Mesai saatlerinde yapılan kombi montajlarında aynı gün içerisinde onayını alıp onay belgesini müşterimize teslim ediyoruz. Size sadece kombi servisini arayıp kombinin çalıştırılmasını istemek kalıyor.

Neden Kombi Montajı İşlemlerini Hazin Mühendislik Firmasına Yaptırmalıyım?

Hazin Mühendislik yetki numarası olan ( Hazin Mühendislik Yetki No: 264 ) yetkili firmadır. Kombi montajı yapmaya yetkilidir. Kombi değişimi işlemi yapılacak ise hızlı bir şekilde onayının alınmasını sağlar. Yetkili olmayan kişiler kombi değişim onayı için başka yetkili firmalardan destek almak zorundadırlar buda sürecin uzamasına sebep olacaktır. Kombi Montaj işlemleri kendi teknisyen ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Taşeron veya işin ehli olmayan kişilere montaj yaptırılmaz. Kombi montajı işlemimize 2 yıl garanti vermekteyiz. Kombi montajı ile ilgili herhangi bir sorun varsa ücretsiz 2 yıl boyunca hizmet vermekteyiz.

Tamamıyla alanında uzman Gaziantep doğalgaz, Gaziantep kombi, Gaziantep doğalgaz tesisat, Gaziantep doğalgaz sistemleri, Gaziantep ısıtma, Gaziantep soğutma, Gaziantep sıhhi tesisat Firması hizmetinizdedir. Hazin Mühendislik Isıtma, Soğutma ve Doğalgaz sistemleri hizmetleri almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Gaziantep Doğalgaz Tesisatı Whatsapp Bilgi Hattı
Mutlu Müşterilerimizin Arasına Katılın. Fiyat Teklifi İçin Bizi Arayabilirsiniz: